Had je berichtje net even gemist Doede, maar zie 'm nu alsnogdddac schreef: ↑wo 07 dec 2022, 14:18Ik ga ervan uit, dat ik ook kom. Afhankelijk van het weer. Het blijven 700km op de snelweg!
Ik las dat er geen luidsprekermetingen gedaan konden worden ? Ik kan aanbieden mijn Clio Setup mee te nemen en voor een bepaalde tijd ( een of twee uur of wat dan ook) om dan metingen te doen? Laat maar weten of dat zinvol is Barry….
PS: de Setup heeft alles, inkl lange kabels en Test versterker, dus alleen een luidspreker of chassis nodig en kan gemeten worden. Alleen akoestisch en impedantie. Thiele-Small…. is te veel gedoe.
Timpert (zie 2e post aanmeldingen) heeft ook aangeboden meetspullen mee te nemen. Zijn er mensen die hun luidspreker gemeten willen hebben? Dan kunnen we er een en ander voor opzetten.
