jeroen_d schreef:Heeft ie Buzz Lightyear voor.

ha ha
ja natuurlijk.........
voor ik het vergeet heel veel plezier allemaal daar,
volgend jaar hoop/zal ik van de partij te zijn.
numero duo finito......
ruwe bouw dan.
geen spikes, hout op hout, spleten die ik liever niet had gehad, fouten op de OB door een frees die ik vergeten was te borgen (

) nog geen juiste filters, maarrrrrrr.....
dat komt goed bij fase 2.
Nu heb ik een stapeltje cd's gezapped, spelen kun je het niet noemen want ik ging van het ene intro naar het andere.
Man wat is dit leuk maar tegelijkertijd gek ook dat speakertjes zonder achterwand zoveel mooier kunnen klinken.....
Ik had een afname verwacht in laat ik het noemen "body" maar dat is niet gebeurd, integendeel, vooral het klassiek is zoveel mooier(Rachmininov Vladimir Ashkenazy). Heb je de boel verpakt in een kastje dan klinkt het massale orkest al snel als soep.! om maar eens te overdrijven, met een OB heb je dat niet, alsof je een podium heb gecreëerd.
Zet je een cd op met slechts een handje vol muzikanten, Tom Waits Bone machine of CPR (Crosby/Pevar/Raymond) dan beluister je de puurheid van de opnamen.
Was het laag iets te dominant, nu lijkt er meer een evenwicht. Hoe dat kan en waarom, geen flauw idee.
En nu filteren. Op ons gemakkie. Luisteren, filteren en weer luisteren.......
gr
paul