arjank schreef:WTF!!!
Dit klinkt echt fenomenaal, wat een breedbander.....
Mijn tweewegs met de Dayton RS-150 en de Vifa xt200 kunnen niet zo'n realistisch klinkend geluid neerzetten als deze oude philips unit, wat een dynamiek, detail en natuurlijkheid.
Nu begrijp ik wel waarom deze breedbander cultstatus heeft.
X-max is 1,6 mm , maar er is genoeg konus om dat te compenseren .
Ook andere hebben een cultstatus .
Het is dat mijn marantz receiver verkocht is dus even geen breedbander kan gebruiken anders hadden we met Meiborg mooi kunnen vergelijken .
Mischien wat voor Breda 2014 x3 30 cm breedbander vergelijk .
DKM schreef:
Top Stemt mij ook goed. Maar is de tweeter/traxishoorn combinatie dan ook overbodig?
Je breedbander zou volgens philips 19.000 hz moeten halen , ruim voldoende voor mensen ouder dan 25 die horen vaak toch geen 20.000 hz meer .arjank schreef:
Overbodig zal ik niet zeggen, met tweeter/tractrixhoorn loopt hij in het hoog wat verder door en is het afstraalgedrag een stuk beter. Maar voor wat je met één luidspreker kunt krijgen is het erg goed, daar zou ik prima mee kunnen leven.
Ik ben heel benieuwd naar de metingen .
