Haha verre van. Dit is gedaan in de schuur. Dezelfde schuur waarin ook alles gebouwd en geschuurd is. Dat het stofvrij geworden is komt voor een groot deel door gewoon stom geluk denk ik en de soort verf.r.ladage schreef:Hoe krijg je het in godsnaam voor elkaar om geen enkel stofdeeltje te vangen?
Verf je in een OK ofzo?
Wat heb ik gedaan?
-kale mdf met een kwast lekker dik in de grondverf gezet (2 lagen)
-Daarna glad geschuurd met korrel 120 en 220/240
-Meerdere dunne lagen verf gespoten. Denk aan een laag of 6.
-Schuren met korrel 240
-Paar lagen verf (laag of 3). Verf was netjes maar je zag de schuurkrassen
-Schuren met korrel 1000. Ja een flinke stap maar ik kon zo gauw niet de tussenliggende maten krijgen. En het ging prima.
-Paar lagen verf (laag of 3)
-oneffenheden weg schuren met korrel 1000 en de rest licht opschuren.
-Laatste 2 stappen herhalen tot het er netjes uitziet. Het verschilde per kast hoe vaak dit moest.
De verf is wel erg fijn hoor. Deze was binnen 10 min droog en binnen 2 uur uitgehard. Daardoor is de tijd dat het vatbaar is voor stof heel klein en kun je ook sneller je lagen opbouwen. Ik heb nu inmiddels 3 spuitbussen gebruikt.
Nu komt de grap. Normaal betaal je gemiddeld zo'n 10 euro per spuitbus. Deze kost 1.99!! Waar? Action baby!
Heerlijk spul vind ik het in ieder geval.
