het zal een jaartje of 15 geleden zijn dat ik ooit met behulp van vele mede zelfbouwers hier mijn eerste en enige paar speakers heb gebouwd,
de fameuze Paranello's. Ongeveer anderhalf jaar en een inzinking heeft het me gekost om ze op te bouwen.
Het ontwerp is gebaseerd op de B&W 803D zoals die geproduceerd werd in die tijd, en het crossover filter is ontworpen en gemaakt door Edo.
De woefertjes zijn 3 stuks Monacor SPH135C, midrange unit is de Monacor SPH135KEP, tweeter is de Vifa D26NC-05-06.
Mocht je hier op het forum zoeken op Paranello, de bouw van een 803D kloon, dan kom je het project vanzelf weer tegen,
ik geloof dat ook de foto's er ook allemaal nog bij staan.
Ik heb er ongeveer 15 jaar plezier van gehad, maar de laatste jaren draai ik nog nauwelijks muziek, en staan ze te verstoffen.
Ook mijn vrouw is het er zeer mee eens dat ze mogen verhuizen.
De vraagprijs zet ik op 1000 Euro, dan heb ik in elk geval de onkosten eruit.
Mocht je belangstelling hebben en een keertje af willen spreken hier in Schijndel, graag een Pb.
Hartelijke groeten,
JJ.


