Beste forum bezoekers,
Ik overweeg om boxen te gaan bouwen en het standaardbouwpakket "SPEAKA BOUWPAKKET 2" van conrad te gaan gebruiken. Hieromheen zal een box gebouwd moeten worden. Ik heb niet erg veel vertrouwen in de bouwtekening die er op conrad.nl bij gegeven wordt, het gaat hier om een box van ca. 50l. (zie bouwtekeing op de site) http://www2.produktinfo.conrad.com/date ... z_20_3.pdf
Concreet heb ik twee vragen:
1. Valt van deze set een goede speaker te maken?
2. Is het formaat van de bouwtekening een goed formaat of moet deze kleiner/groter/anders?
Hieronder geef ik de specificaties van de set, deze heb ik tevens van conrad.nl geplukt:
Bouwpakket onderdelen:
3-weg basreflex Chassisuitvoering 1x SpeaKa 120 / 140, 1x SpeaKa 75 / 90, 1x SpeaKa HT 60 / 80. Geadviseerde behuizing 50 l.
Technische specificaties:
Sinus- en muziekvermogen 120 / 140 W // Impedantie 8 ohm // Geluidsniveau 87 dB.
Toebehoren:
50 mm basreflexbuis.
Ik ben mij er zeker van bewust dat dit pakket aan de goedkope kant is (29,95e per box), toch hoop ik dat jullie er nuttige opmerkingen over kunnen maken!
Conrad "SPEAKA BOUWPAKKET 2" ; de ja of de nee??
Moderator: Beheerdersteam
- bartsegers
- Berichten: 5431
- Lid geworden op: ma 31 okt 2005, 14:07
- Locatie: Roermond
zit er een filter bij?
zonee, Veel werk aan de winkel!
verder zijn de units van erg magere kwaliteit, de tweeter heb ik wel een keer gehad en getest, maar ondanks het extreem lage prijskaartje, toch niet luisterwaardig.
www.lautsprechershop.de staan mooie pakketten!
zonee, Veel werk aan de winkel!
verder zijn de units van erg magere kwaliteit, de tweeter heb ik wel een keer gehad en getest, maar ondanks het extreem lage prijskaartje, toch niet luisterwaardig.
www.lautsprechershop.de staan mooie pakketten!
