Denon PMA-880R

Voor- en Eindversterkers

Moderator: Beheerdersteam

Plaats reactie
Antonis
Berichten: 2
Lid geworden op: do 24 dec 2009, 14:57
Locatie: Rijsbergen

Denon PMA-880R

Bericht door Antonis »

Hallo. Ik heb een versterker Denon PMA-880R en ik ben op zoek naar een schema van deze versterker. Ik heb internet al afgezocht maar kan niks vinden. Mijn voorversterker klinkt heel dof. De hoge tonen komen er niet uit en als ik met de balansknop draai klinkt er een brom welke bij het draaien van hard naar zacht gaat. Ook is het geluid heel zacht. Als ik via de source direct afspeel heb ik wel een goed geluid met veel hoge tonen en klinkt het ook 5 tot 6 keer harder dan via de voortrap. Ik denk daarom dat de voorversterker aan een onderhoudsbeurt toe is maar een schema zou daarbij wel handig zijn.
Gebruikersavatar
TubeHead
Berichten: 1949
Lid geworden op: ma 16 feb 2009, 23:00
Locatie: Arnhem

Re: Denon PMA-880R

Bericht door TubeHead »

klinkt als een standaard probleem :P De potmeter heeft zn beste tijd gehad zo te horen :)
Gebruikersavatar
ray5150
Berichten: 28143
Lid geworden op: vr 13 apr 2007, 23:56
Locatie: s-Gravenhage

Re: Denon PMA-880R

Bericht door ray5150 »

Antonis schreef:
Hallo. Ik heb een versterker Denon PMA-880R en ik ben op zoek naar een schema van deze versterker. Ik heb internet al afgezocht maar kan niks vinden.
Toch niet goed genoeg gezocht:
Denon-PMA880R amp.pdf
(10.28 MiB) 2186 keer gedownload
Groeten van uw servicemanual specialist.
Antonis
Berichten: 2
Lid geworden op: do 24 dec 2009, 14:57
Locatie: Rijsbergen

Re: Denon PMA-880R

Bericht door Antonis »

Hartelijk bedankt Ray voor de service manuel met schema. Kan ik eindelijk aan de slag. Zal eerst zoals TubeHead aangeeft eens de potmeters vervangen en daarna verder kijken.
Plaats reactie