Eind de maand zullen mijn Apocalypsia luidsprekers afzijn.
In het laag de W22 van excell
mid van C89 accuton
hoog C12 accuton
Op dit moment heb ik alleen een cheap pruttel AV versterker van sony. Vandaar ook mijn plan om een nieuwe versterker te zoeken.
De klank van versterkers zoals Accuphase bevalt me goed. Controle en detail.
Ik zou natuurlijk ook de gok kunnen wagen en zelf iets in elkaar kunnen zetten. Ik heb alleen nada ervaringen met versterkerzelfbouw. Luidsprekers bouwen is geen probleem, maar wat betreft versterkers: dan heb ik nieteens de basis.
Mijn budget voor een stereo versterker is ongeveer 800 euro.
Zou ik met dit bedrag zelf een versterker maken die kwalitatief te vergelijken is met een dikke Accuphase of kan ik me beter richten op de 2e hands markt? Het gaat mij er niet om dat ik iets zelf maak, maar dat ik voor 800 euro een kei van een versterker kan hebben. Of ik dat kan bereiken door zelf iets te maken of iets van iemand over te kopen maakt mij niet uit.
De vraag blijft alleen of ik zonder basiskennis wel een versterker kan maken
Kan iemand mij hierover adviseren?
mvg,
Montana



