Ik ben op zoek naar de beste weerstand die je voor redelijk geld kunt kopen voor je wissel filter. Zoals je mischien weet ben ik bezig twee paar luidsprekers te bouwen voor diy audio 2006, 1 paar met een "standaard" filter en 1 paar met een "high end' filter. Voor het paar met high end onderdelen ben ik op zoek naar de beste weerstanden voor een tweeter L pad er wordt behoorlijk wat verstookt een db of 7.
Deze vallen af
http://www.soundlabsgroup.com.au/audioc ... s.htm#swcr
Blijft over North/ ohmmite http://www.northcreekmusic.com/OHMITE.html En de verschillende weerstanden die intertechnik levert, draadweerstand, metaal oxide, folie weerstand. Mills doet niet mee aan de E reeks
Om een en ander in verhouding te zetten, de drivers (bas, 2 mids+hoog) kosten samen 95 euro, filter 1 zal ongveer 40 euro gaan kosten, filter 2 ongeveer 90 euro.
Groeten Roland



