Ik ben tussen car audio apparatuur aan het kijken en zou graag wat info krijgen over hoe ik het beste toepas.
Ik heb een bmw z4 met 10 speakers. 2x oem tweaters, 2x 16.5cm speakers aan de voeten, 4x mid range(2x in de deur en x2 achter de hoofdsteun) 30w rms/60w peak 4ohm en 2x oem mid range achter de zetels.
Deze zitten allemaal in de head unit aangesloten zonder amp. Ik had al eerder eens een subwoofer geinstalleerd in de koffer(KSC-W1200B) 300w rms/1200w peak. De amp die daarbij kwam heb ik met onvoorzichtig te zijn laten kortsluiten dus daarvoor heb ik een nieuwe amp nodig.
Nu is mijn probleem als ik het geluid iets of wat luider zet dan gemiddeld wordt het al snel onzuiver en krakend.
Welke speakers zou ik best vervangen en wat sluit ik best aan op een versterker?
En neem ik best een apparte amp voor de subwoofer of kijk ik voor een 5kanaal versterkers?
Alvast bedankt voor de hulp.
Met vriendelijke groeten
Kenneth Van Damme
speaker upgrade
Moderator: Beheerdersteam
-
e46eclipse
- Berichten: 70
- Lid geworden op: wo 20 okt 2010, 20:24
- Locatie: 035
Re: speaker upgrade
hoi Kenneth,
Ik zou eens kijken naar de Boxmore producten van Hifimotive.
Zij hebben voor de meeste bmw's een voertuigspecifieke oplossing.
Ron
Ik zou eens kijken naar de Boxmore producten van Hifimotive.
Zij hebben voor de meeste bmw's een voertuigspecifieke oplossing.
Ron
-
kennethvd1997
- Berichten: 3
- Lid geworden op: zo 01 nov 2020, 9:40
-
kennethvd1997
- Berichten: 3
- Lid geworden op: zo 01 nov 2020, 9:40
Re: speaker upgrade
ja het is egt een geweldige auto vooral rijplezier. als je meer voor luxe en confort hebt kijk je beter voor de nieuwere versies,satefan schreef:Cool hoor - vorig jaar bijna een gekocht - maar ik zoek nog even verder
