Hobby Hifi Sub Zero
Moderator: Beheerdersteam
Hobby Hifi Sub Zero
Niet veel bijzonders, maar de 18" celestion woofer die ik aangeschaft had via marktplaats, heb ik in de sub zero van de hobby hifi gestopt. Aangestuurd met de reckhorn 401 amp en een kleine boost van 3db op 22hz. Er moet nog een frontje voor. Dit word een ring van mdf, precies in de maat van de woofer. Die schuif ik dan zo over de woofer, en dan heeft hij zijn frontje.
Re: Hobby Hifi Sub Zero
Dat ziet er keurig uit.
Van welk hout is de front, bovenkant en achterkant gemaakt?
- autotuning_sem
- Berichten: 139
- Lid geworden op: di 23 jun 2009, 13:53
- Locatie: Doesburg
Re: Hobby Hifi Sub Zero
best een geile sub
met zo'n mooie GROTE woofer, daar houd ik wel van! echt strak gedaan!!!
Re: Hobby Hifi Sub Zero
Het is geen hout, het is plak plasic van de Praxis (wat je op je vensterbanken kan plakken). Ik heb de hele sub 3x in de grondverf gezet, daarna netjes geschuurd en toen de zijkanten zijdeglans zwart gemaakt. Daarna de voorkant beplakt met beleid, en als afwerking zit er nu net de 1e laag parket lak op.Ronald_1 schreef:Dat ziet er keurig uit.Van welk hout is de front, bovenkant en achterkant gemaakt?
- bartsegers
- Berichten: 5431
- Lid geworden op: ma 31 okt 2005, 14:07
- Locatie: Roermond
Re: Hobby Hifi Sub Zero
wow, best netjes voor plakplastic, hoewel de fotos niet echt scxherp zijn daarvoor.
Hoe gaat dat met de hoekjes en die plakplastic ??
Hoe gaat dat met de hoekjes en die plakplastic ??
Re: Hobby Hifi Sub Zero
Hoekjes gaat prima met dat spul, desnoods verwarmen met de fohn als nodig. Naden aan elkaar gaat lastiger, en heeft ook dus voor wat foutjes gezorgt. Des al niet te min, mag het resultaat er wel wezen vond ik.
- Vinculum
- Berichten: 3206
- Lid geworden op: do 19 jun 2008, 13:16
- Locatie: Hardinxveld-Giessendam
- Contacteer:
Re: Hobby Hifi Sub Zero
Ik heb hetzelfde spul gebruikt voor mijn Stiletto's en zelfs precies dezelfde folie voor de Ohmnia's. Werkt super en inderdaad ook goed om hoeken/rondingen te gebruiken.
Re: Hobby Hifi Sub Zero
Ziet er goed uit! heb je de laklaak ook nog over het plakplastic gedaan?
Dit kan ik niet duidelijk halen uit je verhaal.
Dit kan ik niet duidelijk halen uit je verhaal.
Re: Hobby Hifi Sub Zero
Dat staat op de planning, net als het maken van de front voor de woofer. Momenteel, ben ik druk bezig met de keukenkastjes retro oranje te verven. Het heeft dus nog niet echt prioriteit.cobaltjeh schreef:Ziet er goed uit! heb je de laklaak ook nog over het plakplastic gedaan?
Dit kan ik niet duidelijk halen uit je verhaal.
Echt WAF heeft het niet, al staat er inmiddels wel een glazenschaal op (met in deze maand kerstballen erin
