Dus nietRené schreef:
Ik ben niet ongeduldig, maar voordat het ondersneeuwt; mijn vraag staat nog steeds open:
Kan iemand mij uitleggen hoe de versterking in single-ended mode werkt. Zoals ik lees op de site van JvE wordt ook in SE-mode een gebalanceerde output gecreëerd. Ik zie alleen niet hoe dit signaal tot stand komt
Om van een asymmetrisch een symmetrisch signaal te maken moet je het signaal 90 graden fase verschuiven. Dan is het orginele signaal " + " en het geinverteerde signaal " - ". In het laatste schema van de relaixed zie ik dat nergens gebeuren.
Het beste wat je dan kunt doen, is dan het " - " uitgangsignaal loskoppelen van de opampuitgang en dan het uitgangssignaal ( connector kant) naar massa schakelen. Je hebt dan minder uitgangssignaal maar dit kun je compenseren door versterkingsfaktor van de resterende opamp gelijktijdig te laten aanpassen( 1 weerstand omschakelen).

