even voorstellen

Nieuw hier? Dan lezen we hier graag wie, wat, waar, waarom, etc.

Moderator: Beheerdersteam

Plaats reactie
Pollem
Berichten: 5
Lid geworden op: zo 16 sep 2018, 10:55

even voorstellen

Bericht door Pollem »

Hoi Forumridders,
Als nederbelg die langzaam in de buurt komt van zijn pensioen, heb ik weer wat meer tijd voor het klungelen aan audioprojectjes, hoewel ik geen technische achtergrond heb. wel als DJ en verhuurder van Pro-audio vroeger altijd veel lol beleefd aan de Hobby.
Ben echte Klipsch fanaat van het eerste uur en luister graag naar mijn KHorns én La Scala's! Daarom gaat bij het zelf bouwen ook de voorkeur uit naar volhoorn luidsprekersystemen.
Ik experimenteer nu met een La Scala like type systeem, maar dan met een dubbele 15"bashoorn.

Gebruik nog diverse versterkers, waarvan enkele (oudere) NAD's mijn voorkeur hebben.

Waarschijnlijk kan ik op dit forum een heleboel leren, want het gemis aan technische kennis speelt mij wel vaker parten.
Alvast dank voor begrip en ondersteuning!!

Paul Meex
Veldwezelt (B)
Gebruikersavatar
John P
Berichten: 4374
Lid geworden op: do 06 nov 2008, 15:04
Locatie: Maastricht

Re: even voorstellen

Bericht door John P »

Welkom gewenst door een van de andere kant van het kanaal. Laat je niet intimideren, soms worden nieuwelingen wel eens beetje gepiepeld maar dat is zo over, er zitten meer rustige jongens hier als boefjes.
Gebruikersavatar
Shadow
Berichten: 20398
Lid geworden op: vr 28 jan 2011, 20:56
Locatie: Vlissingen

Re: even voorstellen

Bericht door Shadow »

Welkom!
Gebruikersavatar
OpaBert
Berichten: 12683
Lid geworden op: vr 25 apr 2014, 4:15
Locatie: T, heike 😀

Re: even voorstellen

Bericht door OpaBert »

Welkom Pol
En je belangstelling gaat naar Luidspreker boxen
Ik prul graag aan dingen waar veel spanning op staat
Dan bedoel ik geen veren :D
Gebruikersavatar
Pjotr
Berichten: 36743
Lid geworden op: do 26 aug 2004, 18:34
Locatie: bollenstreek

Re: even voorstellen

Bericht door Pjotr »

Welkom Paul. Leuk, een Klipsch fanaat. Hoewel ik zelf er nooit ruimte voor heb gehad, ben ik altijd wel diep onder de indruk van de indruk die zij maken: Eerst een stel hoekhoorns met daarop een midhoorn en een Ionofane bij een docent thuis toen ik nog studeerde. En later PA systemen van Klipsch. Die zie je trouwens weinig in Nederland. Zelden zo'n mooie en heldere PA gehoord, zeker voor die tijd (eind jaren '80). Veel plezier met de zelfbouw!
Gebruikersavatar
Henkjan
Beheerder / Site Admin
Berichten: 33820
Lid geworden op: do 01 jan 1970, 1:00
Locatie: Berkel en Rodenrijs
Contacteer:

Re: even voorstellen

Bericht door Henkjan »

Welkom Paul
Plaats reactie