Center speaker bouwen

Algemene onderwerpen die niet specifiek in een van de andere categorien vallen.
zelfbouw, modificaties, restauraties., etc, enz

Moderator: Beheerdersteam

ghulst
Berichten: 10
Lid geworden op: ma 30 aug 2010, 22:33

Center speaker bouwen

Bericht door ghulst »

Na de aanschaf van een nieuwe HT versterker, ben ik op zoek naar een nieuwe center. De set is een heerlijk mengsel van oud en nieuw met twee heerlijke B&W DM220's als front speakers en de center en rears komen van een JBL Flix 10 set. Ik heb het nog geprobeerd met een setje DM5's achter, maar die bleken in een slechtere staat te zijn dan ik dacht. En de nieuwe Onkyo 7.1 versterker tilt de Flix 10 speakers uit tot ver boven het niveau waarop ik dacht dat ze zouden presteren.

De center die we nu hebben is ook uit de Flix set. Hij klinkt best goed, maar we zoeken iets anders. En een andere belangrijke reden is, dat ik iets wil hebben van 45cm breed, waarbij de diepte al snel een cm of 30 mag zijn. De hoogte is minder belangrijk voor ons.

Wie heeft een tip voor een mooi pakket dat niet meteen de kop kost? Ik heb nog even zitten spelen met een setje Infinity kappa emit tweeters die ik hier nog heb liggen, maar die lijken nogal vermogen te vreten als je ze rechtstreeks aansluit en ik heb er geen mid/laag bij. Overigens heb ik wel wat ervaring met speakerbouw met een setje folded TQWT's met Isophones die ik een paar jaar geleden gebouwd heb en die nu nog steeds als breedbanders bij een tevreden Belg staan te spelen.

Alle suggesties zijn zeer welkom.
Plaats reactie

Terug naar “Algemeen Luidspreker Zelfbouw”