Voorstel: bouwplannen database ?

Wat vinden we van t forum....

Moderator: Beheerdersteam

Plaats reactie
Nils_vn
Berichten: 868
Lid geworden op: do 23 nov 2006, 20:11
Locatie: Molenstede

Voorstel: bouwplannen database ?

Bericht door Nils_vn »

Vaak zie ik hier héél mooie 3d schetsen van luidsprekers die mensen gaan bouwen, waar alle afmetingen, materiaal, filters, units ed in vermeld staan, op welke basis anderen dan die ontwerpen kunnen na-bouwen.

Zou er mss interresse zijn om ontwerpers/bouwers hun bouwplannen (vrijwillig natuurlijk) in een apparte database te gaan plaatsen, dus niet in showcase, maar een plek appart, met enkel de relevante nodige schetsen en informatie.

Zo kunnen mensen die een bepaald ontwerp mooi vinden, of hebben gehoord (op een luisterdag o.i.d) dit (indien beschikbaar gesteld door de ontwerper/bouwer) makkelijk gaan nabouwen, zonder zelf (overbodig?) reken en zoekwerk te moeten verrichten.
Gebruikersavatar
Henkjan
Beheerder / Site Admin
Berichten: 33821
Lid geworden op: do 01 jan 1970, 1:00
Locatie: Berkel en Rodenrijs
Contacteer:

Bericht door Henkjan »

geen verkeerd idee... maar hoe indelen en toegankelijk maken? alles op een hoop in t forum maakt t nou niet echt lekekr toegankelijk..
Nils_vn
Berichten: 868
Lid geworden op: do 23 nov 2006, 20:11
Locatie: Molenstede

Bericht door Nils_vn »

bv; net zoals "showcase", "kasten bouwen", "filter ontwerp" een subrubriek bv "bouwplannen", waarin men de nodige info om een bepaald ontwerp te bouwen kan gaan posten. Liefst met een titel die het project wat omschrijft. Zoals "2weg vloerstaander" "needle" en eventueel de naam die de ontwerper er aan geeft.

Eens dat gebeurd is kan/mag een admin er een slotje op zetten, zodat de post mooi overzichtelijk blijft. Iemand die bijkomende vragen heeft kan die altijd via PM vragen, en over een ontwerp debateren, daarvoor is de showcase er dan nog altijd.
Gebruikersavatar
Wowly
Beheerder
Berichten: 8788
Lid geworden op: vr 19 nov 2004, 18:56
Locatie: Budel
Contacteer:

Bericht door Wowly »

Goed idee!

Een forumdeel wijden aan een database. Maar eens vragen aan de forumbeheerder/provider of er database achtige dingen mogelijk zijn

Wowly
Gebruikersavatar
Henkjan
Beheerder / Site Admin
Berichten: 33821
Lid geworden op: do 01 jan 1970, 1:00
Locatie: Berkel en Rodenrijs
Contacteer:

Bericht door Henkjan »

ik kan wel een subforum daar voor opene, geen probleem. wel een paar voorwaarden, zoals het attachen van bouwplannen, niet linken, en het hebben van een zeeeeer duidelijke omschrijving. ook misschien handig om een soort van standaard kreten te hebben die aangeven welke prijsklasse en moeilijkheidsklasse een box is. anders voegt het niet veel toe aan de showcase.

andere op zich zelf staande database: voorstellen welkom
Gebruikersavatar
b_force
Ook commercieel actief
Berichten: 12445
Lid geworden op: di 18 apr 2006, 13:27
Locatie: West Friesland
Contacteer:

Bericht door b_force »

Valt dit niet een beetje onder de showcase ?
Of wel een totaal project ?

Want meestal maakt men eerst tekeningen en dan gaat men bouwen.

Het lijkt me dan handiger om een database te maken (zoals reeds al eerder voorgesteld) waar gehele projecten in staan.


(of begrijp ik het idee niet helemaal ? )
:roll:
Plaats reactie

Terug naar “Forumaangelegenheden, Algemeen”