Hallo,
Het gaat om de ontwerpen Harwood Monitor 17 (HobbyHifi 05/2004) end e Seventeen (HobbyHifi 02/2005). Van deze 2 ontwerpen wil ik de bas en tweeter combineren om zo de zwakten van beiden op te heffen. De Harwood zou een betere tweeter hebben en de Seventeen een betere bas (dit is door HobbyHifi in een vergelijk uitgesproken). Ik heb ze al een email gestuurd mbt het aanpassen van het filter en de behuizing, maar wil toch vooruit.
De speakers:
Tweeter (uit de Harwood Monitor 17):
http://www.hifisound.de/oxid/oxid.php/s ... ECHTECKIG/
Deze is wel 6 ohm en 96dB/W/m luid, dus zal moeten worden aangepast.
Bas (uit de Seventeen):
http://www.boxen-baustelle.de/de/dept_179.html
Hier is het de bovenste (ES180-8).
In het oorspronkelijke ontwerp van de bas zit een basreflexpijp aan de achterkant van de behuizing, deze wil ik vervangen door een soort brievenbus op de bodem van de behuizing aan de voorkant met hetzelfde oppervlak en dezelfde lengte als de oorspronkelijke BR-pijp.
Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen. Ik zit nu al een geruime tijd allerlei forums en fabrikantensites af te zoeken naar de ideale combinatie en het lijkt erop dat ik die nu gevonden heb. Overigens ben ik niet in de gelegenheid om zaken na het bouwen uit te meten (ivm het bouwen van het filter). Mogelijk dat iemand in het zuiden des lands mij daarmee zou kunnen assisteren? Als iemand al eens iets in deze richting gebouwd heeft, hou ik me natuurlijk ten zeerste aanbevoelen als er een luisterproef gedaan kan worden.
O ja, de speakers zullen met een 50W Gainclone worden aangestuurd.
Groeten,
Mischa
Combineren van 2 HobbyHifi ontwerpen
Moderator: Beheerdersteam
Tjamischa72 schreef:Niemand?
Als er iemand is die mij kan assiateren met het meten, durf ik het denk ik ook wel aan. Ik zoek alleen iemand in Limburg of in Zuid-Oost Brabant.
Groeten,
Mischa
1: Ik woon niet het zuiden dus afstand is wel erg groot
2: Meten kan ik (nog) niet
3: Ken de units niet maar zou best een goede keuze kunnen zijn
dus mijn reactie heeft weinig zin ?
Hoewel beetje meedenken kan altijd...
Ook in het noorden moeten mensen wonen.weidok schreef:1: Ik woon niet het zuiden dus afstand is wel erg groot
ik ook niet en voor 1 set speakers heeft het weinig zin om een meetset aan te schaffen.weidok schreef:2: Meten kan ik (nog) niet
Nee, hoor. Al is het maar dat ik het gevoel krijg dat er iemand meekijkt.weidok schreef:dus mijn reactie heeft weinig zin ?
Dat stel ik altijd op prijs, dus als je nog meer tips hebt?weidok schreef:Hoewel beetje meedenken kan altijd...
Groeten,
Mischa
