voor mijn 5.1 moest ik nog een punt 1 maken dit ga ik doen met de sub uit een kef tdm45b en een conrad subamp. alle wanden worden 44mm dik en het front 66mm. het front zou ook 44mm worden maar doordat mijn frees los gelopen was had ik een plaat gesloopt en deze een nieuwe lokatie geven
wie zei er dat een sub uit 6 planken bestond?
de frontplaat verlijmd met het ongeluk
vanavond verder
Laatst gewijzigd door ome subtilieco op zo 12 feb 2006, 23:32, 1 keer totaal gewijzigd.
bouw je de oorspronkelijke behuzing nu na? of heb je paramters gezocht?
Na overleg met S&P heb ik besloten om de zelfde kast(inhoud) te maken.
Ze zeiden dat het niet veel zin had op de t&s paramaters na te meten. Aan de constructie van de basket/magneet zagen ze dat het een woofer was voor een gesloten kast en ze dachten dan ook dat het beste was om de orginele inhoud te gebruiken.
wel netjes van ze. Ze hadden me ook laten betalen voor het meten van de t&s parameters. Waarna ik op de zelfde conclusie zou komen.
en de orginele kastinhoud voldeed prima.
morgen verder want vandaag zit het er niet meer in.
net een bandschuurmachine opgepikt mij een maat
idd gesloten zal goed spelen.
ik heb ooit een canton sub gehad ter revisie.
deze had ook een +/- 30 liter gesloten kast.
toch nette sub met een redelijk prijskaarthe.
constructie van woofer was zeflde ongeveer.
ophanging erg slap. icm zeer klein magneetje.
hmmz.. das wel leuk om over na te denken. Omdat alle compartimenten even groot zijn en de woofer centraal gemonteerd is, zou ik denken dat het inderdaad niet nodig is
Ziet er toch erg leuk uit. Maak jij je gaten met de gaten boor Bij mij wordt ie altijd te warm en gaat het op het eind altijd fout. Sinds dien is het het altijd gewoon de frees
Heb ik misschien wel een tip voor.
Begin met de gatenboor. Als je een begin gemaakt hebt, boor dan met een boortje een gat (binnen en op de rand van de ring die je net gemaakt hebt). Het hout kan nu via dat gat weg, en je zal zien dat het een stuk makkelijker gaat.
Heb ik misschien wel een tip voor.
Begin met de gatenboor. Als je een begin gemaakt hebt, boor dan met een boortje een gat (binnen en op de rand van de ring die je net gemaakt hebt). Het hout kan nu via dat gat weg, en je zal zien dat het een stuk makkelijker gaat.
nog bedankt voor de tip!
gisteren de bracing gaten geboord en de uitsaring voor de woofer pas gemaakt.
vanavond verder en wat foto's
ik zou zo voor dit geval geen nadeel kunnen bedenken van het niet perforeren van de bracing, maar ook geen voordeel. Waarom zou je het heel gelaten hebben?
gevoelsmatig zou ik kiezen voor 4 compartimenten.
simpelweg omdat i zoiets nog nooit geprobeert heb.
Beetje plat, maar ach, alles eens testen kan geen kwaad.
Wel of geen gaten ga je merken in gewicht en volume. Uiteraard zijn het geen schokkende verschillen en beide situaties hebben een voordeel.
En nog een verschil, geen gaten scheelt je zoveel werk!!