Ik was wegens toegenomen kippigheid en afgenomen omvang van electronica componenten op zoek naar een soldeermicroscoop. Een kleine zoektocht samen met google leerde dat een voor hobby bruikbare micro best goed betaalbaar is. En dat de keuze verrassend breed is, van een euro of 70 tot ongeveer 400 voor hobby. En dan kun je ook nog verder naar de pro afdeling met Zeiss micro's van 1000den euros.
Ik dacht echter hier op zba wel een hele discussie over die dingen zou zijn te vinden, waardoor ik vanuit mijn luie stoel/ bank een eenvoudige beslissing zou kunnen maken welke te bestellen. Maar dat bleek niet het geval.
Dus ik dacht: wellicht is het leuk om een topic te openen waarin wat kennis en ervaring wordt vastgelegd over dit langzamerhand onmisbare stuk elektronicagereedschap.
Anyway, Ik heb gisteren een Andonstar AD208 besteld voor 160 euro. Over een paar dagen istie er. Hoop ik
