Voeding delen?

Voor- en Eindversterkers

Moderator: Beheerdersteam

Plaats reactie
Gebruikersavatar
KoenVW
Berichten: 400
Lid geworden op: vr 09 feb 2007, 23:03
Locatie: De Bilt

Voeding delen?

Bericht door KoenVW »

Hallo allemaal,

Ik ben momenteel bezig met een bluetoohspeaker te bouwen, waarbij ik gebruik maak van een k4003 kitje van Velleman. Daarnaast gebruik ik een 12v Bluetooth board. Nu had ik bedacht om de 12v gewoon vanaf het k4003 boardje te pakken, gesoldeerd op de punten van C3, zie onderstaand schema.

Zonder het Bluetooth boardje hoor ik geen zoem, maar zodra ik die inplug gaat de speaker enorm zoemen. Het Bluetooth boardje gaat wel oplichten. Is het te simpel gedacht van mij dat ik zomaar die 12v kan pakken vanaf punt C3? Anders moet ik er een aparte 12v voeding in gaan bouwen voor het Bluetooth boardje.

In ieder geval bedankt voor de hulp!
Schematic K4003.jpg
Gebruikersavatar
cool
Berichten: 1126
Lid geworden op: ma 09 okt 2006, 11:35
Locatie: Den Haag

Re: Voeding delen?

Bericht door cool »

In ieder geval kan het niet van C3 want daar staat de dubbele spanning, plus en min t.o.v. massa(=midden C6 en C7).
Ik zou eerst de spanning meten over C3. Het moet wel van C6 kunnen, maar dan is het de vraag of het wel 12v is. Hoop dat je BT bordje nog heel is.
Gebruikersavatar
KoenVW
Berichten: 400
Lid geworden op: vr 09 feb 2007, 23:03
Locatie: De Bilt

Re: Voeding delen?

Bericht door KoenVW »

Super bedankt! Hij werkt nu :) Blijkt toch maar dat meten weten is haha!

Het bewijs dat hij werkt: https://www.youtube.com/watch?v=rRlDp8- ... e=youtu.be

Nogmaals bedankt! :proost:
Plaats reactie