want heet wordt het!
en voor de reference+ zou ik voor 100w gaan.
Moderator: Beheerdersteam
exact de reden waarom ik voor stereo ben gegaan........Zweitse schreef:Ik wil eigenlijk ook wel voor 100 watt mono gaan, maar weet nog even niet hoe ik dat moet verpakken in een kast. Dat gaat niet in een kast van Hifi2000, omdat iik dan niet gebruik kan maken van bijde koelblokken.
Dan heb je natuurlijk hele goeie mosfetsdre schreef:vandaag de mosfets gematched,heel simpel bleek achteraf!~
het 10 minuten aan laten staan voor het meten sloeg echt nergen sop,binnen 15 seconden zakte de waarde misschien 2 mV en daarna bleef de spanning constant.
weerstanden ook gematched,ik geloof dat ik onderhand een beetje op ga schieten.
Er staat mij niet bij dat ik ergens had geschreven dat je het 10 minuten aan moest laten staan ?dre schreef:het 10 minuten aan laten staan voor het meten sloeg echt nergen sop,binnen 15 seconden zakte de waarde misschie 2 mV en daarna bleef de spanning constant.
ze werden nog niet eens warm trouwens.Pjotr schreef:Dre houdt van doorbakken
dre schreef:..............ze werden nog niet eens warm trouwens.
Wordt dan rauw eitje op je nuchtere maagAh!buis schreef:.....
Toch leuk zo'n ding,'s morgens een muziekje opzetten en een eitje bakken.
Anne