Sonus Faber Employement
Moderator: Beheerdersteam
- asterduc
- Berichten: 4165
- Lid geworden op: vr 12 aug 2005, 20:24
- Locatie: Schilde, Antwerpen, B
- Contacteer:
Sonus Faber Employement
Later, als ik ... oud ben en niet meer MOET werken, ga ik hier mijn oude dag doorbrengen.
Zou het daar nu in het echte leven nog echt zo nostalgisch en traditioneel aan toe gaan? zit daar binnenshuis niet meer commerce achter?
Zeg nu zelf, dit is toch een droom voor de gedreven ouderwetse DIY speakerbouwer.
http://www.technologyfactory.be/mailing ... index.html
Ed.
Zou het daar nu in het echte leven nog echt zo nostalgisch en traditioneel aan toe gaan? zit daar binnenshuis niet meer commerce achter?
Zeg nu zelf, dit is toch een droom voor de gedreven ouderwetse DIY speakerbouwer.
http://www.technologyfactory.be/mailing ... index.html
Ed.
Dat had ik al ergens in een review gelezen, het zijn gecoate Seas Excel woofers. De faseplug is bij diee woofers namelijk makkelijk te vervangen, maar met de aantallen van SF zal Seas dat wel doen.Martijn M schreef:Ik zie dat de woofers waarvan ik altijd dacht dat het Scanspeaks waren in werkelijkheid Seas Excels zijn.
volgens mij heb ik het al eerder gezegd, maar het is echt met open armen dat veel manufacturers geïnteresseerden ontvangen
ivm. mijn werk kom ik overal en nergens, en het is mijn gewoonte minimaal een dagdeel per twee weken te spenderen aan het bezoeken van plaatselijke retailers of fabrikanten
absoluut aanbevelenwaardig (keeps your mind fresh ...)
Petter
ivm. mijn werk kom ik overal en nergens, en het is mijn gewoonte minimaal een dagdeel per twee weken te spenderen aan het bezoeken van plaatselijke retailers of fabrikanten
absoluut aanbevelenwaardig (keeps your mind fresh ...)
Petter
Dit soort bouwers krijgen alles voor elkaar bij hun leveranciers:Martijn M schreef:Ik zie dat de woofers waarvan ik altijd dacht dat het Scanspeaks waren in werkelijkheid Seas Excels zijn.
The NEW Sonus Faber Elipsa model.
Manufactured of solid maple and in medium gloss, the finish of the elipsa is inherited from the Cremona line, but the shape suggests a strong relation to the Stradivari. The preliminary informations we have about the choise of units however suggests that the Elipsa will have it's own identity:
- 25mm Ring Radiator tweeter (new version)
- 150mm Scan Speak midrange in wood and fiber
(developed for the Elipsa)
- 260mm Seas woofer with cone in aluminium and magnesium
(developmed for Stradivari)
- asterduc
- Berichten: 4165
- Lid geworden op: vr 12 aug 2005, 20:24
- Locatie: Schilde, Antwerpen, B
- Contacteer:
klopt Petter, deed ik in de negentiger jaren ook, zo kwam ik bij de grootste gitaarbouwers, en merkte dat dit ook maar gewone mensen zijn, met eveneens de problemen en beperkingen die wij ook hebben, ... maar vandaag kan ik dat niet meer:dove schreef:ivm. mijn werk kom ik overal en nergens, en het is mijn gewoonte minimaal een dagdeel per twee weken te spenderen aan het bezoeken van plaatselijke retailers of fabrikanten
1. ik moet al in weekends overwerken om met de taken rond te komen
2. mij zit nog teveel op het forum
3. ik reis niet naar China
Zo eenzijdig moet je dat niet zien Martijn.Martijn M schreef:Ik zie dat de woofers waarvan ik altijd dacht dat het Scanspeaks waren in werkelijkheid Seas Excels zijn.
SF (grappig, dezelfde initialen als onze firma) heeft bepaalde ontwerp- alsook aankoopsstrategieën. Afhankelijk daarvan worden units gekozen. Dat blijft niet bij één merk, en dat is een verstandige keuze.
Het is IMO ook geen goede strategie om bij één leverancier te blijven, want dan ben je daar afhankelijk van.
Ik heb ooit een bedrijf willen kopen met een ongelooflijke return of investment, het enige nadeel was dat ze voor 95% van haar business van één enkele fabrikant afhankelijk was. Als die de prijzen plots laat stijgen, niet meer wil leveren of de fles op gaat, is je investerig van vandaag op morgen geen fluit meer waard.
Stel je voor dat SF uitsluitend met Scan zou werken. Kun je jezelf al voorstellen hoe een ommezwaai SF moet maken als ze om gelijk welke reden plots geen Scan Speak meer krijgen.
Ed.
Het zou de speakers ik denk ik wel erg prijzig maken, tenzij de fabriek in china staatWijx schreef:en toch geloof ik het niet zo erg dat alle modellen om deze manier worden gebouwd. Er worden volgens mij best veel speakers verkocht dat kan je toch niet allemaal met zo weinig mensen en zo arbeidsintensief maken.

