Pagina 1 van 1

Inkel MD2200 Push Pull

Geplaatst: vr 11 mar 2005, 22:32
door Marp
Een oude bekende ruimt zijn Inkel mosfet eindtrap op, maar ik weet er te weinig van om hem onder voorbehoud te laten reserveren (hij heeft namelijk een andere gegadigde). En bovendien... wat geef je voor zoiets, zonder de ander een poot uit te draaien? (of andersom) :unsure:

Het gaat om een MD2200 zonder documentatie. Zou 20 jaar geleden 2000,- hebben gekost, en volgens hem 4x150 Watt continue. Dat laatste klopt niet, want er zitten twee eindtrappen in. Bovendien las ik hier dat het apparaat 2x240Watt is, en hier staat een occaison 2x 250Watt voor 299,- Gezien de 2 behoorlijke trafo's zou dat best eens kunnen kloppen, maar dat is pas van belang als ik hem evt. door kunnen verkopen aan het zoontje van een vriend voor zijn geplande drive-in. Liever had ik wat zinnigere informatie, zodat ik enigzins een een beeld krijg wat ik kan verwachten.
md2200_1.jpg
De MD2200 met bijbehorende Sherwood S-6020 CP preamp.
De eveneens bijbehorende Inkel equalizer ontbreekt op de foto.
md2200_2.jpg
Twee fatsoenlijke trafo's, en 2 koelprofielen van 20cm.
md2200_3.jpg
4 mosfets per kanaal (2x K343 en 2x groen, onbedrukt)

Iemand die iets over dit apparaat kan vertellen? Of over Inkel in het algemeen, en over de prijzen van dit soort apparatuur?
Ohja, op het front staat Push Pull/DC amplifier. Heeft dat nog enige relatie m.b.t. de geluidskwaliteit?


Mario

Re: Inkel MD2200 Push Pull

Geplaatst: za 12 mar 2005, 21:58
door Marp
Info is niet meer nodig. Ik heb preamp, equalizer en eindtrap voor het zoontje van een vriend gekocht voor 100,- Hij dolgelukkig, en terecht want het klinkt beslist boven verwachting, en hier kan hij gerust een zaaltje mee vullen. En ik gelukkig omdat ik hem niet in mijn huiskamer heb, want mijn huidige klinkt toch wel lekkerder. :)

Mario

Re: Inkel MD2200 Push Pull

Geplaatst: ma 28 dec 2009, 14:33
door djwezz
Hallo,

Dit is wel een beetje een late actie maar dat maakt niet uit hoop ik. ik heb zelf precies dezelfde versterker.
ik denk dat de versterker zelf meer aan kan, omdat ik er 2x 100w peavey sp1 speakers aan heb hangen en 2x 200w gewone topkasten. dat trekt hij met alle gemak. ik ga toevallig morgen 2x 500w subs erbij halen en ik zal kijken hoe dat gaat. ik verwacht dat dat ook goed gaat. maar als je zoals ik heb gedaan, meer watt eraan hangt dan eigenlijk mag, moet je hem wel goed koelen. ik doe dit met 2x 15 cm stalen ventilatoren. dit gaat prima.
hopelijk heb je wat aan deze informatie.

Groetjes wesley