Pagina 1 van 1

gebalanceerde distributie (lijn) versterker

Geplaatst: zo 20 mei 2007, 22:33
door ecombrink
Ik ben op zoek naar het schema van een gebalanceerde distributie versterker. Ik moet in een studio schakeling een aantal signalen splitsen en wil dit zonder signaal verlies doen.

Ik heb wel een aantal scheidings trafo's waar ik in het verleden 1 in 3 uit splitters van heb gemaakt, maar het signaal moet niet vezwakken. Wi kan mij helpen?

ecombrink

Geplaatst: zo 20 mei 2007, 22:48
door dekkersj
Het eenvoudigste wat in mijn gedachten komt is een 6-tal spanningsvolgers met OpAmps. Daar kun je gewoon NE5534's voor gebruiken. Als je voor de NE5532 kiest, heb je maar 3 OpAmps nodig. (die zijn toch gewoon unity gain stable?)

Er zijn mensen die het allemaal gebalanceerd willen doen, maar dan moet je je componenten gaan matchen binnen belachelijke toleranties om voordeel te halen uit een gebalanceerd ontwerp. Als je geen versterking of verzwakking wilt, lijkt me dat 6 spanningsvolgers meer dan prima voldoen.

Groet,
Jacco