Pagina 1 van 1
weer traag ?
Geplaatst: di 20 jun 2006, 16:24
door sietse
Hoi, de laatste tijd valt het me op dat het af en toe wat traag gaat bij opstarten en inloggen enzo. Zojuist zit ik geruime tijd te wachten op opstarten, inloggen en terug naar volgende onderwerp.
Zijn er meer die dit hebben?
Geplaatst: di 20 jun 2006, 16:29
door Martijn M
bij mij issie nu stervenstraag
Geplaatst: di 20 jun 2006, 20:23
door voodooless
Ik denk dat het schrijven naar de databse wat traag is geworden.
Bekijken van posts is namelijk geen enkel probleem.
Geplaatst: di 20 jun 2006, 21:49
door Martijn M
het was ook alleen vanmiddag. Vanavond issie weer als de brandweer

Geplaatst: di 20 jun 2006, 22:02
door Pjotr
Martijn M schreef:het was ook alleen vanmiddag. Vanavond issie weer als de brandweer

Met 4 lekke banden zeker ...
Krijg zelfs time-outs van mijn browser af en toe.
Geplaatst: di 20 jun 2006, 22:31
door Martijn M
Pjotr schreef:Martijn M schreef:het was ook alleen vanmiddag. Vanavond issie weer als de brandweer

Met 4 lekke banden zeker ...
Krijg zelfs time-outs van mijn browser af en toe.

Ik heb nergens last meer van...
ligt dan misschien tóch niet aan de server?
Geplaatst: di 20 jun 2006, 22:35
door KT88
Ook geen problemen hier (maar ik ben er alleen 's avonds....).
Wanadoo ADSL en Mozilla/Firefox.
Geplaatst: di 20 jun 2006, 22:57
door Henkjan
ik heb nergens last van
Geplaatst: di 20 jun 2006, 23:04
door DualdudE
Heb ook geen problemen

Geplaatst: di 20 jun 2006, 23:19
door Henkjan
plaatsen van een bericht ging net wel met wat vertraging
[edit]dit bericht ging wel gewoon snel
Geplaatst: di 20 jun 2006, 23:27
door Pjotr
Henkjan schreef:plaatsen van een bericht ging net wel met wat vertraging
[edit]dit bericht ging wel gewoon snel
Het is idd een beetje van halen en brengen. Het is overigens wel alleen deze site die bij mij dit euvel heeft op dit moment.
Misschien toch de load van de server?
Geplaatst: di 20 jun 2006, 23:33
door Henkjan
zal eens vragen, heb het door jullie omschreven probleem wel bij audiforum.nl en wij draaien op de zelfde server
Geplaatst: vr 23 jun 2006, 0:01
door Sander
serverload is op sommige onvoorspelbare momenten enorm hoog, het is erg moeilijk om dit te traceren, maar ik verwacht dat dit komt door een querie van Audiforum die alle resources van de server inneemt, ik ga daar binnenkort mee aan de gang
Grt Sander
Geplaatst: vr 23 jun 2006, 9:11
door Pjotr
Hoi Sander,
Er is ook een kans dat de server door eoa onverlaat gehacked is als spamserver. Hoewel ik aanneem dat je dat wel bewaakt en beveiligd hebt is die kans ook aanwezig.
Geplaatst: vr 30 jun 2006, 23:18
door Sander
Server is niet gehacked, dat heeft maarten in een oogwenk in de gaten ...
Geplaatst: ma 17 jul 2006, 19:59
door Pjotr
Hmm, is de server weer bevangen door de hitte? Niet vooruit te branden af en toe...

Geplaatst: ma 17 jul 2006, 23:45
door Martijn M
volgens mij heb jij er vaak veel meer last van dan ik. Bij mij is hij ook een beetje traag, maar 'niet vooruit te branden' is wat veel gezegd. Kan het niet aan jouw kant liggen?
Geplaatst: di 18 jul 2006, 0:07
door Marp
Zo nu en dan is het forum inderdaad niet vooruit te branden. Deze reactie volgde op Pjotr's vorige melding:
Sander schreef:serverload is op sommige onvoorspelbare momenten enorm hoog, het is erg moeilijk om dit te traceren, maar ik verwacht dat dit komt door een querie van Audiforum die alle resources van de server inneemt, ik ga daar binnenkort mee aan de gang
Geen enkel forum is vooruit te branden op momenten dat de serverload flink omhoog schiet. Klik je net op zulke momenten op een link, dan heb je kans dat je lang moet wachten of zelfs met een timeout wordt geconfronteerd, terwijl een ander even later weer nergens last van heeft. Dat verklaart waarom anderen er soms niets van merken.
Ik denk dat de meldingen terecht zijn.
Geplaatst: di 18 jul 2006, 10:16
door Sander
Gisteren was er tijdelijk een bandbreedte probleempje, de volle 100Mbit werd even (10 minuten) benut door een wget actie van me ...