Pagina 1 van 1

To filter or not to filter

Geplaatst: wo 04 jul 2012, 11:44
door Vinculum
In het kader van het aanpakken van mijn hele installatie wil ik ook de stroomvoorziening aanpakken. Soort van dan. Ik ga geen accupacks in de kelder opstapelen ofzo en ik geloof er ook niet heel erg in maar als ik toch bezig ben kan ik het net zo goed allemaal doen.
Dus.... ik wil een verleng/verdeeldoos maken voor mijn apparatuur. Ik had nog een mooie digital voltmeter liggen die ik het voltage wilde laten aangeven. Ook zat ik te denken om er een filter in te bouwen. Maar heeft dat zin? Bijv. deze: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 1054479687
663adfef.jpg
Heeft dit filter zin of niet?


Wat betreft het voltage. Die meter is leuk om te zien natuurlijk maar doet niets. Is er een manier om het net wat schoner en/of stabieler te maken (zonder het spaarvarken kapot te hoeven slaan)?

Re: To filter or not to filter

Geplaatst: wo 04 jul 2012, 15:01
door Vinculum
Oh en bijna alle stopcontacten bij ons zijn niet-geaard...

Re: To filter or not to filter

Geplaatst: do 05 jul 2012, 0:17
door Kappa7
schijdings trafo.
Maar kan wissende effecten hebben.
Bij de een die vind het geweldig maar van de meeste die het geprobeerd hebben stappen er weer van af.

Re: To filter or not to filter

Geplaatst: do 05 jul 2012, 6:52
door Vinculum
Hmm dus het veiligste advies is om het gewoon zo te laten?