Pagina 1 van 1
Blame or not to.......
Geplaatst: di 17 aug 2010, 0:27
door meanman64
Begonnen met een nieuwe amp de Blame ST.Deze vind zijn oorsprong in Brazilië.Een 2x50Watt Klasse AB versterker.Voedingspanning is +-36Vdc,deze voeding komt in een externe behuizing en zal een regelunit van ThelAudio bevatten.De behuizing van de amp en voeding zal volledig zelf gemaakt worden.De afregeling is gebeurd en heb al een luistertest gedaan en het beloofd wat voor mij althans.
Re: Blame or not to.......
Geplaatst: di 17 aug 2010, 0:28
door meanman64
Hier de behuizing
Re: Blame or not to.......
Geplaatst: di 17 aug 2010, 22:45
door richard
Kunnen die transistoren hun warmte wel kwijt in dat aluminum L=profiel? Het lijkt me wat dun en weinig 'lijf' hebben om de warmte snel naar de koelprofielen af te voeren. Ik denk dat je de koelcapaciteit van het dikke profiel zo niet helemaal optimaal benut.
Re: Blame or not to.......
Geplaatst: di 17 aug 2010, 22:50
door meanman64
Als deze amp voluit speelt worden deze L-profiel net handwarm op het horizontale deel feitelijk zou dit L-profiel alleen al kunnen dienen als koeling.
Re: Blame or not to.......
Geplaatst: di 17 aug 2010, 23:08
door richard
Ah zo.
meanman64 schreef:Begonnen met een nieuwe amp de Blame ST.Deze vind zijn oorsprong in Brazilië.
Erg leuk om te zien hoe ze in Brazilië experimenteerprintjes maken:
Re: Blame or not to.......
Geplaatst: di 17 aug 2010, 23:11
door meanman64
Als het niet moest lukken met dat hoekprofiel heb ik dit nog liggen
Re: Blame or not to.......
Geplaatst: do 26 aug 2010, 21:15
door meanman64
Kleine update zo gaat de indeling in de behuizing eruit zien de trafo met gelijkrichting komt in een apparte behuizing zoals reeds al vermeld;
Re: Blame or not to.......
Geplaatst: do 26 aug 2010, 23:08
door richard

Dat lijken wel twee versterkers in een behuizing. Of horen de voorste printen bij de spanningsregeling?
Re: Blame or not to.......
Geplaatst: do 26 aug 2010, 23:37
door meanman64
Dat zijn modules van ThelAudio discrete spanningregelaars positief en negatief
Re: Blame or not to.......
Geplaatst: za 18 sep 2010, 18:15
door edje
Project even stilgevallen ?Volg dit zeer aandachtig
Re: Blame or not to.......
Geplaatst: za 18 sep 2010, 19:24
door meanman64
Niet stil gevallen maar een beetje veranderd qua layout.De regeling komt samen met de voeding in een apparte kast te zitten.De amp zelf is afgeregeld en klaar voor gebruik.Over de PSU behuizing word nagedacht over hoe of wat.
Re: Blame or not to.......
Geplaatst: zo 19 sep 2010, 10:31
door meanman64
Enkele vraagjes over die voedingsmodule.Ik moet dus van de PSU naar de versterker en heb hierbij stekkers nodig ik had gedacht om XLR stekkers te gebruiken maar zijn deze geschikt voor gelijkspanning?Zoniet wat kan ik het beste gebruiken daarvoor?