M-Audio Audiophile 2496 voor minder dan een Transit USB

... is weten!

Moderator: Beheerdersteam

Plaats reactie
Gebruikersavatar
Marp
Beheerder / Sysadmin
Berichten: 8790
Lid geworden op: vr 11 mar 2005, 22:25
Locatie: Bergen op Zoom

M-Audio Audiophile 2496 voor minder dan een Transit USB

Bericht door Marp »

Wat ik al maanden vergeet te melden, is dat de M-Audio Audiophile 2496 momenteel al verkrijgbaar is voor 79,-

Afbeelding

Zo te zien alleen nog maar bij Dirk Witte (Amsterdam/Utrecht), maar aangezien deze altijd voorop loopt met prijzen, hanteer ik hun prijslijst al jaren als referentie.

Bij deze muziekhandel ging de kaart bijvoorbeeld ook als eerste voor minder dan 100,- over de toonbank, terwijl anderen nog geruime tijd tot 150,- bleven rekenen, maar uiteindelijk volgden. Dit gaat dan wel over de officiële winkelprijzen, want het klantenbestand van een handel in muziekinstrumenten bestaat nog altijd uit merendeels klanten die blijven terugkomen zolang ze tevreden zijn. Dit zijn dan ook nog zaken die je graag als klant zien komen, en mijn ervaring is dat ze bij het noemen van Dirk Witte graag voor dezelfde prijs leveren. Zaken als Verspuy en Feedback gaan hier in elk geval altijd in mee, maar ook de zaak bij mij om de hoek doet altijd zijn best.

Ik twijfelde om dit onder 'Digitale bronnen' te plaatsten, maar het werd 'Meten' omdat M-Audio hier vaker ter sprake komt.
Gebruikersavatar
anonamemouse
Berichten: 1991
Lid geworden op: ma 15 jan 2007, 17:11
Locatie: +52° 03' 30", +4° 32' 45"

Bericht door anonamemouse »

bij feedback staat hij voor 6 euris meer, en voor 5 euris extra komt de tnt hem door je brievenbus schuiven.
http://www.feedback.nl/?id=55&b=101033&a=&treeID=

ze hebben ook de grote broer:
http://www.feedback.nl/?id=55&b=102001&a=&treeID=
Gebruikersavatar
Pjotr
Berichten: 36763
Lid geworden op: do 26 aug 2004, 18:34
Locatie: bollenstreek

Bericht door Pjotr »

anonamemouse schreef:
bij feedback staat hij voor 6 euris meer, en voor 5 euris extra komt de tnt hem door je brievenbus schuiven.
http://www.feedback.nl/?id=55&b=101033&a=&treeID=

ze hebben ook de grote broer:
http://www.feedback.nl/?id=55&b=102001&a=&treeID=
Ik heb ze alletwee. Eerlijk gezegd is de grotere broer wel beter maar niet heel veel beter dan de Audiophile 2496.

Voor meten en zeker ook voor muziek afspelen vind ik het de 100 eu prijsverschil echt niet waard. Tenzij je persé een sample rate wilt van 192 kHz.... Maar zowel voor meten aan speakerkasten als muziek afspelen heb je dat zeker niet nodig.
Plaats reactie